Pvc Tel Örgü Yapan Firmalar | Pvc tel örgü çok büyük bir kullanım alanına sahiptir. Pvc tel örgü her türlü hava koşuluna, anlık sıcaklık değişikliklerine en dayanıklı tel çeşididir ve bu teller çok uzun ömürlü ürünlerdir. Bu sebeplerden diğer tel çeşitlerine göre çok daha fazla tercih edilen ürünlerdir ve büyük bir talep görürler.

Galvanizli teller üzerine 1mm ölçüsünde PVC granül kaplanması ile imal edilen malzemenin uygulaması yapılır. PVC ile kaplanmış olan teller çok yumuşak yapılıdırlar ve bu tellerin piyasada en çok talep göreni genellikle yeşil renkte olanlarıdır. Fakat bunun dışında talep edilen bir renk varsa talebe göre farklı renklerde de imalatı yapılabilmektedir.

Bu teller genellikle çevre güvenliği için ya da çit çevirme amacı ile kullanılmaktadırlar. Halı sahaların, bahçelerin ve bunlar gibi alanların çevrelerinde kullanılmakta olan bu teller özel güvenlik alanlarında da sıklıkla kullanılmaktadırlar.

PVC Telin Avantajları

PVC teller geri dönüşüme çok uygundur ve doğa dostu ürünlerdir. Bu tellerin en avantajlı yönlerinden biri ise güneşe karşı çok dayanıklı oluşlarıdır. Genellikle açık alanda kullanılan PVC teller güneşe dayanıklı ürünler oldukları için fazlası ile uzun ömürlüdürler. PVC teller çatlamaz ve bu tellerin renkleri kolay kolay bozulmaz. Renkleri solmadığı için her zaman yeni gibi dururlar. PVC teller yanmazlar ve temizlenmeleri çok kolaydır. PVC telleri yıkayabilirsiniz. Yıkanmaları sonucunda bu ürünlerde bir bozulma meydana gelmez. PVC teller estetik görüntüleri ile de dikkat çekerler. Bu tellerin en önemli özelliği ve en çok tercih edilme sebepleri çok ekonomik ve aynı zamanda çok dayanıklı oluşlarıdır. Pvc tel örgü yapan firmalar bu yüzden çok talep görürler.

PVC tellerin kullanım alanları tahmin edildiğinden çok daha geniştir. Bu teller korozyona karşı çok dayanıklıdırlar ve bu nedenle çok uzun süreler boyunca kullanılabilirler. Pvc tel örgü yapan firmalar çok fazladır ve bu firmalar büyük bir talep görmektedirler. PVC tel kaplatacağınız alanlar olduğunda pvc tel örgü yapan firmalardan fiyat alabilirsiniz. Çok ucuz maliyetleri olan bu teller oldukça uzun ömürlüdürler.