PVC tel çit fiyatları istenilen özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir.

PVC tel çit fiyatlarının değişiklik gösterebileceği hususlardan ilki çitlerin yapılacağı tellerin kalınlığı hakkındadır. Genel olarak iki milimetre iki buçuk milimetre 3 milimetre bir tel ve bunun dışında da kaplama olarak yaklaşık 1 milimetrelik bir kaplama bu ürünlerde söz konusu olmaktadır. Pek çok alanda kullanıldığı için de tel çit özellik bakımından değişiklik gösterebilmektedir. PVC tel çit fiyatları da uzunluk ile orantılı olarak artmaktadır. Özellikle pek çok halı saha tenis kortu gibi spor müsabakalarının yapılabildiği alanların çevresinde kullanılacak olan tel çitlerin oldukça yüksek olarak tercih edildiği görülmektedir. Bu neden ile de bu alanda kullanacağınız tercihleri metrekare hesabına göre farklı şekilde fiyatlandırılacaktır.

PVC Tel Çit Fiyatları

PVC Tel Çit Fiyatları PVC tel çitlerin tercih edilmesindeki nedenleri aşağıdaki şekilde sıralamamız mümkündür.

PVC tel çit fiyatları bakımından diğer pek çok ürünü olan ile daha uygun olmaktadır. Özellikle malzemesinin dayanıklı olması ve uzun süreli şekilde kullanılabiliyor olması bu ürünleri makul bir hale getirmiştir.

PVC tel çitlerin tercih edilmesindeki bir diğer nedeni ise bu çitlerin hava koşullarına oldukça uyumlu şekilde kullanılabiliyor olmasıdır. Özellikle güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır herhangi bir şekilde soğuma yapma ayrıca soğuk sıcak geçişlerinde de herhangi bir çatlama görülen ürünler değildir.

PVC Tel Çit Fiyatları PVC tel çitlerin kullanılmasındaki bir diğer neden ise bu ürünlerin genel olarak geri dönüşümlü olmasıdır. Ayrıca geri dönüşümden önce kendiniz de bir mekanda kullandığınız PVC çitleri başka bir mekanda kolaylıkla transfer edebilirsiniz. PVC tel çitlerin esnek yapısı da buna müsaade etmektedir.

PVC tel çitlerin tercih edilmesindeki bir diğer nedeni ise bunların işlevselliği konusudur. Özellikle işlevsel olduğu için güvenlik bakımından diğer pek çok çit çeşidine göre daha fazla bir güvenliği sağladığını görmekteyiz. Bu nedenle de pek çok binanın çevresinde pek çok arazinin çevresinde PVC tel çitlerin daha fazla kullanılmaya başlanmıştır.

Bunların tercih edilmesindeki bir diğer önemli neden ise bu ürünün oldukça estetik olmasıdır. Genel olarak koyu yeşil renkte tercih ediliyor olsa da bu ürünlerin farklı renklerde üretmek de mümkündür. İstediğiniz özelliklere sahip şekilde bu ürünlerin isteğinize göre üretilmesini talep edebilirsiniz. Özellikle estetik olması ve manzarayı kapatmıyor olması nedeni ile bu ürünler diğer pek çok çit çeşidine göre tercih edilmektedir.