Panel Kapı Satanlar | Modelleri çok çeşitli ve çok şık olan panel kapılar daha çok iç mekanlarda tercih edilmekte olan kapılardır. Bu kapılar hem dayanıklılıkları hem de uygun fiyatları ile son dönemlerde en çok tercih edilen kapı modelleri arasında yer almaktadır. Geniş renk seçenekleri ve farklı modelleri ile müşterilerin ilgisini çekmeyi başaran panel kapıları sizler de çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlara satın alacağınız panel kapılar dayanıklılıkları ile uzun süre kullanıma müsait ürünlerdir.

Panel Kapı Satanlar

En çok tercih edilen panel kapı modeli yüksekliği standart olup en ölçüleri değişiklik gösterebilen Milano modelidir. Bu modelin yüzeyi kirazdır ve profili de fugadır. Kalınlığı yaklaşık olarak 3,22mm olan Milano panel kapı modeli çoğunlukla iç mekanlarda tercih edilen bir modeldir. Çok hoş bir tasarıma sahip olan bu model hem dayanıklılığı hem de estetik tasarımı ile en çok tercih edilen model olmayı başarmıştır.

Panel kapı satanlar Milano modelinden sonra en çok Efes camlı modeli satmaktadırlar. Özellikle salon için tercih edilen bu model oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Efes panel kapı modeli üç cam parçalı bir tasarıma sahiptir. İç mekanlara göre renklendirilebilen bu modelin en çok krem renkli olanı rağbet görmektedir. En çok tercih edilen diğer bir model de Perge camlı modelidir. Bu model de en az diğer iki model kadar tercih edilmektedir. Tek cam kullanılan bu model de yine daha çok salon kapısı olarak tercih edilmektedir. Hem evinizde hem iş yerlerinizde kullanabileceğiniz panel kapılar çok uzun ömürlü ürünlerdir ve bu kapıların fiyatları çok uygundur.

En Kaliteli Panel Kapılar

Panel kapıların fiyatları imalatları sırasında kullanılan malzemelere göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Panel kapı satanlar, bu kapıların fiyatlarını belirlerken bunları göz önünde bulundururlar. Ancak piyasadaki diğer kapıların fiyatları göz önünde bulundurulduğunda panel kapılar çok ucuz ürünlerdir ve diğer pek çok kapı modeline göre çok daha dayanıklı kapılardır. Panel kapı satanlar en şık kapı modellerini müşterileri ile buluşturuyor. Zevkinize en uygun kapı modellerini uygun fiyatlara alabilirsiniz.