Panel Kapı Fiyatları | Panel kapılar, dört mm kalınlığında HDF’den üretilen iki tane kapı yüzeyinin dört cm kalınlığında ladin, köknar veya çam ağacı gibi ağaçlardan yapılmış olan boy serenler ile oluşturulmuş çerçevelere yapıştırılarak sıcak preslerin içerisinde preslenerek oluşturulmaktadır. Panel kapılar, karkas çerçevelerin içindeki boş kalan alanlara petek gerdirilerek dayanıklılık artırılır. Gerdirilen bu kağıt arı peteğine benzer ve dayanıklılığı oldukça yüksektir. Panel kapılar son derece dayanıklıdır ve karkas çerçeveler hazırlandığı sırada kilit kısımları ek olarak takozla desteklenmektedirler.

Panel Kapı Fiyatları

Panel kapıların kasaları da buna benzeyen tekniklerle yapılır. Panel kapıların pervazları mdf’den üretilmekte olan geçme pervazlardır. Tüm bu işlemlerin ardından panel kapılar temizlenir ve zımparalandıktan sonra boyanmaya hazır hale gelirler. Hemen hemen her renkte panel kapı bulabilirsiniz. Özellikle krem rengi, beyaz ve eskitme modeller en çok tercih edilen panel kapı modelleridir. Panel kapıların çok sayıda modeli bulunmaktadır ve bu modeller arasından kendi zevkinize en çok uyanı tercih edip oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Efes, Milano, Kartepe, Ilgaz, iki göbek ıstavroz, Erciyes, dört göbek, dört göbek camlı, iki göbek, altı göbek, boy camlı karolajlı, üç göbek gibi çok sayıda model arasından dilediğinizi uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Panel kapı fiyatları oldukça uygundur ve bu kapıların her biri oldukça dayanıklı malzemelerden üretildikleri için kullanım ömürleri fazlası ile uzundur.

En Uygun Fiyatlara Panel Kapılar

Evinizin havasını değiştirecek çok hoş tasarımlara sahip olan panel kapıların fiyatları oldukça uygundur. Ancak panel kapı fiyatları özel siparişlerinize göre ufak bir artış gösterebilir. Seri üretim kapılardan değil de özel sipariş üzerine kapılar satın almak istediğinizde panel kapı fiyatları bir miktar artış göstereceklerdir. En uygun fiyata en şık tasarımlara sahip kaliteli malzemelerden üretilmiş kapılar satın alabilirsiniz. Evinizin ya da iş yerinizin dekorasyonuna uygun kapı modellerini en uygun fiyatlara satın alıp oldukça uzun süreler kullanabilirsiniz. Çok dayanıklı, çok şık ve çok kullanışlı olan panel kapılar evinizin havasını değiştirecek. Bu kapıların içinden zevkinize en uygun modelleri seçip alabilirsiniz.