Panel çit sınır belirleyici özelliği, çevre güvenliği sağlayabilmesi adına geliştirilmiş olan bir tel örgü sistemidir. Panel çit dekoratif görünümlü olması sebebiyle kolayca her mekanda rahatlıkla kullanılabilen türde bir tel örgü türüdür. Panel çit simetrik bir yapıya sahiptir ve doğal olaylar karşısında da oldukça dayanıklıdır. Çok kolay kullanımlı olması de en büyük tercih sebebidir. Panel çit tercih sebebi ağırlıklı olarak montajının çok kolay olması, dayanıklı olması artı çok şık görünümlü olması sebeplerinden çokça tercih edilmektedir.  Tel kaplaması galvaniz üzeri statik boya ile yapılmaktadır. Panel çit dikmesi için kullanılmakta olan kaplama, elektro galvaniz üzerine statik boya şeklindedir. Önemli artılarından biri ise müşteri isteği doğrultusunda panel çit istenilen her renkte üretilebilmektedir.  Çift tellidir ve yüksekliği 50cm – 250 cm arası olmaktadır. Montajı yapılırken plastik klipsler kullanılmaktadır. Kullanılan klips adetleri çit yüksekliğince değişiklik gösterebilmektedir. Örnek vermek gerekirse 100 cm olan bir Panel çit için 2 adet klips kullanımı yeterli olmaktadır. 200 cm yükseklikte çitlerde ise genellikle 4 adet klips kullanılır. Panel çit montaj aşamalarında her dikme için bir adet plastik uygulanır. Aynı zamanda bu plastik kapakların bir diğer adı ise şapkadır.

Panel Çit

Panel çit bir tel örgü sistemidir ve duvar ya da toprağa monte edilmektedir. Simetri yapısı sayesinde tüm yükseklikte bulunan panellerin bir uyum içerisinde görünmesini sağlayan çit türleridir. Kullanımları oldukça kolaydır. Bu sayede panel çit müşterilerince en çok tercih edilen çit türü olmaktadır. Kolaylıkla monte edilebilmesi ve demonte olması sebebiyle toprak zemin ve beton zemin üzerinde uygulanabilmesi gibi kolaylıklarından çokça tercih sebebidir. Şık olması ve doğa şartlarına karşı da çok dayanıklı olarak üretilmiş olması yine en büyük tercih sebepleri arasında gelmektedir. İhtiyacınıza göre bu konuda çok kaliteli üretim yapan firmanın web sitesine ulaşarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Panel çit siparişinde dikkat edilmesi gereken önemli unsur ise bu işi kesinlikle kaliteli şekilde yapan ve sunan firmalara ulaşabilmektir. Arama motorlarından da bu işin piri olan firmayı kesinlikle rahat şekilde bulabilirsiniz.

Dekoratif Panel Çit

Dekoratif panel çit ihtiyaçlara göre değişik çeşitlerde üretilip her türlü projede kullanılan türlerdir. Özellikle güvenlikli olmaları ve korkuluk vazifelerini en uygun ve dekoratif şekilde sağlayan mükemmel çözümler sunmaktadır. Dekoratif panel çit özel tasarımıyla ve dekoratif yapısıyla kullanılacağı alanlara kesinlikle değer katacaktır. Dekoratif panel çit özel tasarımıyla 3 boyutlu büküm tasarımı sayesinde ve kalın tel yapısıyla…

Details