Galvanizli tel örgü sıcak daldırma galvanizli malzemeden kaplanan galvanizli teller değişik türdeki çaplarda rahatlıkla üretilebilmektedir. Galvanizli tel örgü çok yaygın kullanıma sahip oldukça kaliteli tel örgü türü olarak bilinmektedir. Özellikle voleybol sahaları, tenis kortları, futbol sahaları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Galvanizli tel örgü aynı zamanda arazilerde sınır koruma amaçlı olarak da kullanımı yapılmaktadır. Galvanizli tel örgü özellikle pvc kaplı teller, kümes telleri, dikenli teller, askı ve asma tavanların telleri, elek telleri, kova sapı ve diğer faaliyet kollarında da yaygın kullanım alanları mevcuttur. Kimyasal temizleme, tavlama, kaplama ve kalite kontrolü türünde hassas süreçlerle üretilmektedir. Galvanizli tel örgü kendi türündeki çoğu ürüne göre çok daha efektif olarak ve ekonomik olarak üretilmektedir. Galvanizli tel örgü çoğu sektör ve çevre güvenliği uygulamalarında ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Galvanizli tel örgü dikenli tel, kafes teli, jiletli tel pvc kaplı tel ve benzeri ürünlerin ham madde ürünü olarak da bilinmektedir. Galvanizli tel örgü üretiminde düşük oranlı olan filmaşin demirler kullanmaktadır. 6 kafalı olan bir makinede her kafasında tel %14 oranında inceltilmek suretiyle istenilen çapta üretilmektedir. Galvanizli tel örgü üretimdeki safhaları ise yüzey hazırlama, soğuk çekme, tavlama, asit-su- akı banyoları ve çinkolama evrelerinden sonra hazırlanır.

Galvanizli Tel Örgü

Galvanizli tel örgü kullanım alanları arasında yine yer altı kabloları, zırh telleri, plastik kovalar, gırgır süpürgeleri, dikiş telleri, kafes telleri şeklindedir. Galvanizli tel örgü çok çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Galvanizli tel örgü özellikle meyve-sebze bahçeleri, boş araziler, ikamet edilen her türlü mekanların çevre düzenlemelerinde, yeşil alanlarda, parklarda, gezi ve mesire alanlarında, piknik yapma alanlarında, şantiye alanlarında, fabrika alanlarında çok amaçlı şekilde kullanabilmektedir. Kullanım genel amacı ise dışarıdan gelebilecek davetsiz misafirlere karşı bir caydırma ve meydana gelebilecek olaylara karşı bir koruma sağlamak amacıyla, galvanizli tel örme makineleri tarafından örülerek helezon fens haline getirilir. Daha sonra ise çeşitli amaçlarla çeşitli sektörlerde kullanımı yapılır. Özellikle titiz ve kaliteli üretim yapan firmaları tercih etmeniz ise çok daha önemli olacaktır.

Galvanizli Profil Satanlar Kocaeli

Galvanizli Profil Satanlar Kocaeli | Hava koşullarından ve pas, yağlanma korozyon gibi şeylerden etkilenen metal malzemeleri daha dayanıklı hale getirmenin ve bu malzemelerin ömrünü olabildiğince uzatmanın bir yolu olan galvaniz işlemi oldukça yaygın olan ve sık uygulanan bir işlemdir. Günümüzde çok sık uygulanan bu işlem sayesinde özellikle dış alanlarda yani açık havada kullanılacak olan metal…

Details